WhatsApp Bilgi & Destek: 0507 286 70 27

HERBALİFE ÜRÜNLERİ İLE TANIŞIN

  Telefon ile sipariş vermek ister misiniz?   0507 286 70 27       Sizi Arayalım istermisiniz?


  Herbalife Bağımsız Üyesi 0535 3418700 Hakkımızda

  Hakkımızda

  HERBALİFE TARİHCESİ:

  1980 Mark hughea şirketi kurar.

  1928 yılında herbalife ilk şubesini kanadada açarak artık uluslararası bir şirket olur ve çok yakında bir çok ülkede faaliyetlerine başlayacaktır.

  1986:herbalife NASDAQ borsasında işlem görmeye başlar.Jim rohn,ilham verici motivasyon gücünü şirketin hizmetine sunar ve iki yeni aromalı formül 1 besleyici shake karışımı daha ürünlerin arasında yerini alır çikolata ve çilek aromalı.

  1992,Yeni ürünler piyasaya sürülmeye devam etmektedir ve aylık satış 3.1 milyon ABD dolar,ından 21 ABD dolar,ına yükselir.

  1994 Mark hughes,herbalife Aile vakfını kurar.Bu vakıf yardıma cocuklara geleceğe daha umutla bakmaları icin yardımcı olmaya kendisini adamış bir kurumdur,

  1996 Herbalife Centruy city,kaliforniyadaki genel merkezine taşınır.

  1998

  Binlerce kişinin alkışları arasında Orlando,Florida,da düzenlenen ABD Extravaganzasında 19 yeni ürün piyasaya sürülür.Herbalife türkiye operasyonlarına başlar.

  2000'li yıllar...

  Herbalife 20.yıldönümünü kutlar.

  2003,

  Herbalife dünyanın 58 ülkesinde gösterdiği faaliyetlerle büğümeye devam eder.Mark hughes hücresel ve moleküler beslenme labratuvarı,nın açılışıyla birlikte herbalife beslenme danışma kurulunu oluşturur.

  2004

  Herbalife shapworks kişiye özel kilo kontrol programını piyasaya sürer.Bu program şirketin şimdiye kadarki en büyük girişimi olmuştur ve büyük bir başarının temelini oluşturmaktadır.Aynı yılın sonlarında herbalife,ın halka ilk arzı gerçekleşmiştir.

  2005

  Herbalife,ın gümüş  yıldönümü.

  2008

  Herbalife Türkiye 10.yılını kutlar.

  2010

  Herbalife 30.yıldönümünü kutlar.

  BİLİM

  Beslenme Danışma Kurulu (NAB)

  Herbalife markasını dünyanın en iyi beslenme şirketi olarak konumlandırma amacımızı desteklemek için,beslenme ve sağlık alanında lider olan danışmanları Beslenme danışma kurulumuza dahil ederek her geçen gün genişletiyoruz.Danışmanlarımız beslenme,fiziksel aktivite ve sağlıklı yaşam tarzı alanında uzman olan bilim adamlarıdır.Beslenme Danışma Kurulumuz Prof,Devid heber (PHD) başkanlığında pek çok uzman barındırmaktadır.

  Herbalife kendini bilime ve gelişmeye  adamıştır.

  Herbalife Mark Hughes Hücresel ve Moleküler beslenme labratuvarı toplumun sağlıklı beslenmesi adına beslenme bilminin sınırlarını keşfetmeyi hedeflemiştir.Bu amacla 2003 yılında ,UCLA*da insan beslenmesi alanında en ileri araştırma ve geliştirme teknolojisinin kullanılması amacıyla Mark Hughes hücresel ve Moleküler beslenme labratuvarını  kurmuştur.

   

   

 • DAHA İYİ BİR YAŞAM İÇİN BESLENME

  Kısaca Herbalife HERBALİFE BİLİMSize mümkün olan en iyi ürünleri sunmak için, ürün geliştirme sürecimiz, beslenme alanındaki uzmanların katkıları ile yönetilmektedir.Ürün içeriklerimiz, öğün yerine geçen gıdalar alanında dünya genelinde tercih edilen bir marka olmamızı sağlamıştır.

  Dengeli beslenme programları arasında en çok talep gören programdır. ... Eğer sizde sağlıklı ve kaliteli bir yaşam istiyorsanız ürünlerimiz ile tanışın.Kilonuzu dengeli beslenme yöntemleri ile kontrol edin. ..

 • dengeli beslenme

  DENGELİ BESLENME

  Herbalife'ın beslenme felsefesi oldukça basittir.Bu felsefe kişiselleştirilmiş bir dengeli beslenme düzeni ve aktif yaşam biçiminden oluşur.
  Dengeli beslenmemiz gerektiğini biliyoruz ancak, dengeli beslenme düzeni nelerden oluşur biliyor muyuz?

 • ALTIN STANDART GARANTİSİ

  Herbalife, tüketiciyi korumada Altın Standart sunmaktadır

  Doğru ürünlerin uygun şekilde kullanılabilmesi ve bu ürünler ile en iyi sonucun alınabilmesi için, her ürünün faydasını ve uygun kullanım yöntemini, ürün etiketi üzerinde açıkça belirtmekteyiz.

  Doğrudan Satış Derneğinin üyesi olmaktan ve Doğrudan Satış Derneği Davranış İlkelerini imzalamaktan gurur duyar:


Başlıksız Belge
Numaranızı bırakın, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçip bilgilendirsin ve siparişinizi alsın.
Adınız Soyadınız  
Telefon